Проводиться щеплення тварин від сказу

Красноградська районна державна лікарня ветеринарної медицини повідомляє, що при проведенні протиепізоотичних заходів з профілактики сказу котів та собак в серпні-вересні 2020р. в м. Краснограді було встановлено низький рівень охоплення щеплення тварин проти сказу. Ця проблема виникла, в основному, через байдужість самих власників домашніх тварин. Зазвичай вони відкладають проведення щеплень з цілого ряду хвороб своїм домашнім тваринам на потім, з посиланнями на брак часу або просто на нерозуміння сенсу процедури. У будь-якому випадку це веде до того, що тварина піддається ризику. Адже вакцинація (щеплення) домашніх тварин дійсно дуже важлива процедура.

Інколи громадяни упевнені в тому, якщо тварина не виходить на вулицю, то немає необхідності в його щепленні. Але це зовсім не так. Адже ваші вихованці можуть заразитися від бактерій, вірусів, транспорту, із взуття або речей людини. Більш того, особлива небезпека очікує тварин, якщо вони потрапляють у громадські місця і до інших тварин. Вакцинація знижує ризик захворювання до мінімуму, а отже ваш улюбленець буде здоровий і не зможе підчепити небезпечну хворобу.

Згідно статті № 10 ветеринарне обслуговування тварин з Закону України № 3447-ӀV «Про захист тварин від жорстокого поводження», особа, яка утримує тварину, зобов’язана забезпечити своєчасне надання ветеринарної допомоги та виконання обов’язкових ветеринарних процедур.

Тож просимо власників котів та собак доставляти своїх домашніх улюбленців для щеплень проти сказу до ветеринарних державних установ за адресами: вул. Шиндлера, б. 112 та вул. Садова, б.11

UA / EN
Перейти до вмісту