Сьогодні відбулося засідання сесії міської ради під головуванням міського голови Володимира Максима. А оскільки це останнє чергове засідання сьомого скликання, підводили підсумки виконання програм міської ради у 2020 році. Також заслухали звіт про виконання міського бюджету за дев’ять місяців поточного року.

В рамках Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів виділено кошти на придбання інтерактивних дошок для впровадження освітньої програми «Впевнений старт» у групах дитячих садочків № 5 та № 17.

Шляхом передачі субвенції до районного бюджету вирішено профінансувати придбання дитячого ігрового майданчика для Красноградського закладу ЗСО І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І.Копиленка.

Директор Красноградського комбінату комунальних підприємств Сергій Ткаченко звітував про контроль за станом ремонту доріг та тротуарів. Загальна площа виконаних робіт складає: по дорогам – 5 тис 542 м2, по тротуарам – 1 тис 354 м2. Але ще не всі заплановані ремонтні роботи вдалося реалізувати. У зв’язку з перевіркою та змінами в законодавстві Держаудит службою було відмінено 8 тендерів, після внесення змін їх оголошено знову. Аукціони по ним відбудуться з 12.10 по 19.10.2020р.

Кошти зекономлені на проведенні тендерів будуть направлені на ремонт тротуару по вул. Полтавській від супермаркету АТБ в напрямку залізничного моста.

До порядку денного сесії також внесено питання за запитом депутата Володимира Непомящого про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Харківської обласної ради, Красноградської районної ради та до депутата Верховної Ради України  від 179 виборчого округу Світличної Ю.О. щодо підтримки представників малого бізнесу міста  і району у захисті спрощеної системи оподаткування шляхом термінового розгляду та прийняття законопроектів: № 3853-1 від 17.07.2020 та № 3993 від 18.08.2020.