Орієнтували на службу за контрактом

09 грудня 2020 року для безробітних громадян Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості проведено семінар з орієнтації на службу за  контрактом в Збройних силах України. На захід запрошено заступника військового комісара Красноградського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Володимира  Даниловича Козловця, який ознайомив шукачів роботи  із  вакансіями у  військових частинах, вимогами до кандидатів,порядком укладання контрактів, соціальним захистом військовослужбовців, матеріальним забезпеченням, пільгами та преференціями, що гарантовані чинним законодавством,  а також – кар΄єрними перспективами для молоді в ЗСУ.   Крім того, на сьогоднішній день,   служба за контрактом пропонується і жінкам, для яких у навчальних центрах та  військових частинах створені всі необхідні умови для навчання та несення військової служби.

Красноградська районна філія Харківського обласного  центру зайнятості

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.