Сьогодні під головуванням міського голови Світлани Кривенко відбулося засідання сесії Красноградської міської ради. Згідно з порядком денним було розглянуто низку кадрових питань.

Зокрема депутатами були затверджені кандидатури на посаду першого заступника – Григорія Кревсуна, заступника з питань діяльності виконавчих органів – Наталію Зінченко, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету – Катерину Худякову.

Також призначено старост утворених старостинських округів Красноградської міської територіальної громади:

Іванівський старостинський округ — Людмила ШУЛЬГІНА;

Зорянський старостинський округ — Олександр КУЗЬМЕНКО;

Кирилівський старостинський округ — Тетяна НЕРУШЕНКО;

Піщанський старостинський округ — Наталія РАК;

Хрестищенський старостинський округ — Сергій ШАТРАВКА.

Утворено виконавчий комітет  Красноградської міської ради та затверджено його персональний склад у кількості 23 осіб, серед них старости, керівники комунальних підприємств, фізичні особи-підприємці, представники громадських організацій.

Народні обранці проголосували і за внесення змін до структури виконавчих органів міської ради, таким чином будуть створені:

• відділ освіти,
  • відділ соціального захисту населення,
  • відділ культури, туризму, молоді та спорту,
  • служба у справах дітей та сім’ї.

На сесії був присутній депутат Харківської обласної ради Армен Бакманян, який привітав Світлану Миколаївну з обранням, побажав плідної праці в команді з новообраним депутатським корпусом та пообіцяв підтримувати в роботі спрямованій на розвиток Красноградщини.