Двадцять четвертого грудня під головуванням міського голови Світлани Кривенко відбулося засідання сесії Красноградської міської ради.

Прийнято рішення про бюджет Красноградської міської територіальної громади на 2021 рік. Доходи очікують у сумі близько 250 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування  заходів затверджених програм, оплату праці у бюджетних установах, оплату комунальних послуг, соціальне забезпечення та ін.

Депутатами були прийняті рішення про прийняття у комунальну власність Красноградської міської територіальної громади закладів освіти, закладів культури, молоді та спорту, КЗ Красноградського районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» та територіального центру соціального обслуговування Красноградського району.

Красноградська міська рада увійшла до складу засновників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» та «Красноградська ЦРЛ».

Народні обранці затвердили детальний план  території кварталу в межах вулиць Чернишевського, Захисників України та Хомутовського парку. Це дасть можливість звернутися до Харківської обласної ради та Харківської державної адміністрації за допомогою у фінансуванні монтажу очисних споруд.