Двадцять шостого лютого відбулося засідання сесії Красноградської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко.

В рамках програми «Питна вода» виділено кошти на придбання труб для проведення ремонтно-відновлюваних робіт на мережах водопостачання та водовідведення.

Обсяг фінансування Програми удосконалення медичної допомоги збільшився на 5 млн. 642 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на придбання засобів гігієни, матеріалів і меблів для відділення анестезіології та інтенсивної терапії з трансфузіологією, відеоендоскопічного обладнання, а також на реконструкцію внутрішніх електромереж у терапевтичному корпусі та проведення капітального ремонту приміщення для установки рентгенапарату.

В межах реалізації Програми соціального захисту населення профінансовано перевезення мешканців громади для отримання процедури гемодіалізу в м.Харків.

Враховуючи звернення мешканців с. Кирилівка щодо підвозу дітей до закладів освіти м. Краснограда, рішенням сесії рух шкільного автобусу було продовжено.

Присутні розглянули депутатське звернення Яни Дідус стосовно контролю за якістю харчування в закладах освіти. Було вирішено створити комісію, до складу якої увійшли депутат-заявник та представники Красноградського районного управління ГУ Держпродспоживслужби. Бажаючих долучитися до перевірки було значно більше, але враховуючи карантинні обмеження, які забороняють відвідування шкіл і садочків навіть батькам, кількість членів комісії було зменшено.

UA / EN
Перейти до вмісту