Інформація про роботу Територіального центру соціального обслуговування

З грудня 2020 року продовжив свою роботу вже оновлений (надання соціальних послуг) Красноградської міської ради, в якому створені 3 відділення: соціальних послуг за місцем проживання, натуральної та грошової допомоги, надання послуг в умовах денного перебування. Для забезпечення потреб Красноградської територіальної громади в Терцентрі працюють 25 соціальних робітників, котрі здійснюють догляд вдома: за 327 громадянами похилого віку та особами з інвалідністю, які опинилися в складних життєвих обставинах: по Красноградській міській раді – 226, Піщанський старостинський округ – 34, Миколо-Комишуватський – 16, Кирилівський – 17, Іванівський – 20, Зорянський – 7, Хрестищенський – 7. Згідно із затвердженими графіками роботи соціальні робітники відвідують своїх підопічних не менше 2-х разів на тиждень та надають їм соціальні послуги відповідно до визначення індивідуальних потреб громадян. Територіальний центр забезпечує надання послуг за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг та за рахунок отримувача або третіх осіб. За рахунок бюджетних коштів соціальні послуги надаються особам з інвалідністю І групи та громадянам, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.