За інформацією Красноградської міжрайонної філії Харківського обласного лабораторного центру МОЗ у Красноградському районі з початку березня 2021 року спостерігається загострення епідемічної ситуації з COVID-19

З 01 березня зареєстровано 91 випадок захворювання.

Серед захворілих 6 дітей учні загальноосвітніх шкіл, 6 вихователів дитячих навчальних закладів, 1 студент та 23 викладачі загальноосвітніх шкіл.

Вкотре нагадуємо про необхідність дотримання карантинних правил та обмежень, тільки так ми зможемо зупинити розповсюдження коронавірусу та не допустити критичних показників захворюваності.

Зараз весь світ опинився в умовах, які як ніколи вимагають від нас поваги, розуміння й дбайливого ставлення до оточуючих. Тож ми маємо пройти випробування нашої свідомості, порядності та законослухняності. Нажаль, незважаючи на неодноразові застереження, серед нас трапляються люди, які нехтують елементарними санітарно-епідеміологічними правилами і ставлять під загрозу здоров’я інших людей.

Наголошуємо, що ефективність протиепідемічних заходів залежить від свідомого ставлення та відповідальності кожного. Тільки спільними зусиллями зможемо вивести країну з пандемії COVID-19.

Пам’ятайте, хвороба не зважає на вік або соціальний статус, перед нею ми всі рівні.