Вісімнадцятого березня відбулося засідання сесії Красноградської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко. Депутатам було представлено новопризначеного керівника Красноградської окружної прокуратури Нестєрова Дмитра Ігоровича. На посаді старости Миколо-Комишуватського старостинського округу затверджено Ольгу Вітер. Прийнято програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яка передбачає виділення коштів з міського бюджету на умовах співфінансування  в межах до 100 тис. грн. для проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ.

В рамках фінансування Програми благоустрою виділено кошти на придбання засобу «Амбростоп» та оприскувачів для боротьби з амброзією.

Депутати затвердили порядок надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Красноградської територіальної громади, згідно з яким першочергово кошти зможуть отримати особи, що страждають на онкологічні захворювання, та діти, які страждають на захворювання, що прогресують.

Затверджено Програму пожежної безпеки на 2021-2025 роки, обсяги фінансування якої складають 150 тис. грн.. Кошти будуть спрямовані на придбання паливно-мастильних матеріалів, пожежно-рятувального обладнання, форменого одягу, спорядження, засобів індивідуального захисту та комплектуючих до них.

Створено відділ «Центр надання адміністративних послуг» Красноградської міської ради.