До уваги ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС!

Відповідно до рішення сесії Красноградської міської ради, ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – мешканцям Красноградської територіальної громади з нагоди 35 річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС виплачується одноразова матеріальна допомога.

Для надання одноразової матеріальної допомоги мешканці громади, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС мають подати наступні документи:

• заява;
  • копія паспорта;
  • висновок МСЕК про встановлення інвалідності (для осіб, яким встановлено інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи);
  • копія пенсійного посвідчення або посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу (за наявності);
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;
  • копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, яке підтверджує статус особи (1,2,3 та 4 категорій), що має право на пільги відповідно до законодавства;
  • інформація про рахунок у банківській установі – у разі виплати одноразової матеріальної допомоги через банківську установу.

Документи надавати до відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради до 26 квітня 2021 року.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.