Красноградською міською радою напрацьовано позитивний досвід участі в проектах під час проведення обласного конкурсу проєктів «Разом в майбутнє».

Вже вісім років поспіль громадські організації, батьківські ради освітніх закладів, органи самоорганізації населення та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків Красноградської громади приймають участь та перемагають в конкурсі.

За цей період переможцями стали 40 проєктів на загальну суму 8,0 млн. грн., в тому числі обласна субвенція — 4,0 млн. грн., міський бюджет — 3,6 млн. грн. та кошти конкурсантів — 0,4 млн. грн.

Переважно переможцями ставали батьківські ради освітніх закладів міста, питома вага яких складає 80%, менший відсоток — це ОСББ, громадські організації та органи самоорганізації населення.

У 2021 році для участі в конкурсі Красноградська міська  та Наталинська сільська ради, які представляють однойменні територіальні громади уклали договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів, які розроблені для організації поліпшення якості лікувального процесу, надання населенню громади доступної, своєчасної, якісної та ефективної медичної допомоги.

На розгляд конкурсного комітету подавались та стали переможцями проєкти «Підвищення доступності та якості медичних послуг населенню шляхом проведення капітального ремонту території КНП «Красноградська ЦРЛ» та «Забезпечення доступності та ефективності первинної медичної допомоги мешканцям Красноградської та Наталинської територіальних громад шляхом придбання медичного обладнання та легкових автомобілів для обслуговування населення КНП «ЦПМСДКрасноградського району».

В цьому році загальна сума фінансування склала 3,9 млн. грн., де 50% — субвенція з області та по 25 % з бюджетів громад.

В ході реалізації проєктів будуть придбані 17 одиниць електрокардіографів та 2 легкових автомобілів для первинної медицини району. В Красноградській ЦРБ буде проведено капітальний ремонт території, а саме: вдосконалення дорожньо-транспортної інфраструктури, створення проїздів для безперешкодного під’їзду службового медичного транспорту; улаштування тротуарів; озеленення території; відновлення  місць відпочинку.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.