Двадцять другого квітня відбулося засідання сесії Красноградської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко. У залі засідань були присутні голова районної ради Володимир Птишник та новопризначений голова Красноградської районної державної адміністрації

Віктор Войтенко зі своїми заступниками. Віктор Іванович поділився приємними враженнями від знайомства з районом та висловив готовність до співпраці з метою розвитку територіальних громад.

На посаді першого заступника міського голови Красноградської міської ради було затверджено Андрія Ісаєва, він приступить до виконання своїх обов’язків  01 травня.

З метою подальшого обслуговування на баланс Красноградського комбінату комунальних підприємств передано 39 автомобільних доріг місцевого значення Піщанського старостинського округу. Також виділено 450 тис. грн. на проведення поточного ремонту дороги по вулиці Гоголя в с. Піщанка.

Депутати підтримали зміни до фінансування медичних програм, які пов’язані з реалізацією проєктів обласного конкурсу «Разом в майбутнє». На покращення медичного обслуговування населення спрямоване й ще одне прийняте рішення: участь в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді». В разі перемоги, проєкт, який передбачає придбання медичного обладнання для сільських амбулаторій, буде реалізовано на умовах співфінансування з міського бюджету.

В рамках фінансування Програми соціального захисту населення виділено кошти для надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Згідно з протоколом засідання конкурсної комісії та відповідно до рекомендації відділу культури, туризму, молоді та спорту директором КЗ «Красноградська школа мистецтв» призначено Наталію Гамаліну.

Декілька питань стосувалися передачі майна зі спільної власності територіальних громад міста, сіл та селищ Красноградського району у комунальну власність Красноградської територіальної громади.

Загалом було розглянуто 181 питання порядку денного.