Двадцятого травня відбулося засідання сесії Красноградської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко.

Спільно з Харківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розроблено Програму, націлену на забезпечення доступності юридичних консультацій для населення Красноградської міської територіальної громади та підвищення рівня обізнаності громадян, зокрема соціально вразливих верств.

Прийнято рішення про виділення коштів на реконструкцію вуличного освітлення на мікрорайоні 3 у розмірі 193 тис грн.

В рамках фінансування програми розвитку освіти за рахунок субвенції АТ «Укргазвидобування» передбачено кошти в сумі 600 тис. грн. на облаштування спортивних майданчиків, придбання сучасного фізкультурного обладнання для Піщанського ліцею та його дошкільного підрозділу, а також встановлення вуличних тренажерів на території Хрестищенського ліцею.

Депутати підтримали звернення Красноградської міської ради до Кабінету міністрів України щодо скасування Постанови КМУ від 29.03.2021 року № 227 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України». Згідно з цією постановою пенсіонери, які отримують пенсію через листонош вдома, з 1 вересня будуть переведені на отримання пенсій через банківські рахунки. Такі зміни, по-перше, створюють значні труднощі для літніх людей і наражають їх на небезпеку в період пандемії COVID-19, а по-друге, спричинять значне скорочення працівників та закриття сільських відділень Укрпошти.

Серед іншого надано одноразову матеріальну допомогу учаснику бойових дій.

Зокрема було розглянуто 96 земельних питань.