На сьогодні однією з найактуальніших проблем є забезпечення населення доступними та якісними медичними послугами. Одним із способів вирішення цього питання є участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Красноградська міська рада вже третій рік приймає участь та стає переможцем конкурсу.  Цьогорічний переможець – проєкт «Сприяння розвитку сімейної медицини в Красноградській міській територіальній громаді шляхом придбання медичного обладнання» передбачає забезпечити мешканців  громади гарантованим пакетом послуг первинної медичної допомоги.

В ході реалізації проєкту, для амбулаторій сімейної медицини, будуть придбані 12 приладів бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (бактерицидні рециркулятори) та 6 пристроїв для швидких лабораторних досліджень (імунофлуоресцентні аналізатори).  Пристрої ультрафіолетового випромінювання забезпечать зниження рівня поширення інфекційних та вірусних захворювань, в т.ч. коронавірусної хвороби   COVID-19. Придбання обладнання для лабораторних досліджень дасть більше можливості лікарям, на ранніх стадіях, виявляти захворюваність, проводити профілактичні заходи та надавати своєчасну та якісну медичну допомогу мешканцям громади.