На сьогодні однією з найактуальніших проблем є забезпечення населення доступними та якісними медичними послугами. Одним із способів вирішення цього питання є участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Красноградська міська рада вже третій рік приймає участь та стає переможцем конкурсу.  Цьогорічний переможець – проєкт «Сприяння розвитку сімейної медицини в Красноградській міській територіальній громаді шляхом придбання медичного обладнання» передбачає забезпечити мешканців  громади гарантованим пакетом послуг первинної медичної допомоги.

В ході реалізації проєкту, для амбулаторій сімейної медицини, будуть придбані 12 приладів бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (бактерицидні рециркулятори) та 6 пристроїв для швидких лабораторних досліджень (імунофлуоресцентні аналізатори).  Пристрої ультрафіолетового випромінювання забезпечать зниження рівня поширення інфекційних та вірусних захворювань, в т.ч. коронавірусної хвороби   COVID-19. Придбання обладнання для лабораторних досліджень дасть більше можливості лікарям, на ранніх стадіях, виявляти захворюваність, проводити профілактичні заходи та надавати своєчасну та якісну медичну допомогу мешканцям громади.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.