Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

Легальна зайнятість та ризики нелегальної трудової міграції

Саме ці  актуальні теми   розглядалися під час семінару, який проведено 20 травня 2021 року для безробітних громадян, які перебувають на обліку в Красноградській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Людмила Гнатенко ознайомила присутніх із станом ринку праці регіону, активними програмами служби зайнятості, можливостями проходження професійного навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та безпосередньо у роботодавця.

До участі в семінарі було запрошено Наталію Мухортову, фахівця відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради, яка розповіла про зміни в трудовому законодавстві, про переваги легальної зайнятості та соціальні гарантії. Проведено ознайомлення з  оформленням трудових правовідносин. Значну увагу фахівці приділили нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми. Серед  шукачів роботи є ті, хто на собі відчув негативні наслідки «тіньової зайнятості» чи пройшов шлях заробітчанина у іншій країні, тому, захід пройшов у формі діалогу, присутні ділилися власним досвідом та отримували консультації  щодо оформлення трудових договорів, договорів цивільно-правового характеру та як не потрапити до рук шахраїв на ринку праці.

Учасники заходу отримали буклети з контактами «Гарячої лінії» та  структур, які опікуються питанням соціального захисту громадян, які постраждали від торгівлі людьми.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.