Сьогодні міський голова Світлана Кривенко провела нараду з питань реорганізації структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району». Серед запрошених були голова Красноградської районної ради Володимир Птишник, старости, депутати міської ради, представники медичних закладів та мешканців населених пунктів громади.

Головною темою обговорення стала необхідність перейменування фельдшерських пунктів у пункти здоров’я для приведення у відповідність до законодавства. В.о. директора КНП «ЦПМСД» Руслана Равлюк запевнила, що такі зміни не передбачають скорочення медичного персоналу в сільській місцевості. Окрім цього, сімейні лікарі забезпечені автотранспортом та необхідним обладнанням для проведення обслуговування пацієнтів на дому.

Також розглянули шляхи вирішення проблем з організацією роботи в селах Високе, Куми та Тишенківка. Загальний висновок бесіди – об’єднати зусилля та зробити все можливе для надання належних медичних послуг населенню всієї громади.

З 01 липня Національна служба охорони здоров’я розпочне перевірку приміщень амбулаторій та фельдшерських пунктів на відповідність нормам, зокрема доступність для маломобільних пацієнтів. Наразі роботи, на проведення яких раніше міською радою було виділено кошти, зі встановлення пандусів, табличок та тактильних смуг знаходяться на завершувальній стадії.