XV позачергова сесія VIII скликання

Двадцять сьомого травня відбулося позачергове засідання сесії Красноградської міської ради під головуванням міського голови Світлани Кривенко.

У зв’язку з перемогою в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» було прийнято рішення про виділення коштів на співфінансування проєкту «Сприяння розвитку сімейної медицини в Красноградській міській територіальній громаді шляхом придбання медичного обладнання», зокрема на придбання 12 приладів бактерицидного ультрафіолетового випромінювання (бактерицидні рециркулятори) та 6 пристроїв для швидких лабораторних досліджень (імунофлуоресцентні аналізатори).

Прийнято рішення про придбання квадрокоптера. Пристрій буде застосовуватись для спостереження за об’єктами благоустрою з метою запобігання масштабних пожеж. Депутати проголосували за внесення відповідних змін до міського бюджету на 2021 рік.

Було підтримане рішення про укладення договору про взаємодію між Красноградським комбінатом комунальних підприємств та Головним управлінням ДСНС України в Харківській області щодо використання транспортного засобу марки TITAL, моделі АЦ-9-70, рік випуску 2018 (пожежне авто).

UA / EN
Перейти до вмісту