Звітний концерт Красноградської школи мистецтв

Сьогодні відбувся щорічний звітний концерт Красноградської школи мистецтв. Вихованці закладу продемонстрували високий рівень фахової майстерності за різними напрямками. На сцені Будинку культури виступив хор під керівництвом Світлани Шарової, а вздовж будівлі була розміщена виставка робіт з живопису. Родзинкою заходу став імпровізований концерт вихованців школи на двох відкритих локаціях – поблизу дерева закоханих та Будинку техніки. Насолодитися музичними номерами мали змогу не лише батьки вихованців, але й усі красноградці.

У цьому році заклад мав 15 випускників. Від імені міського голови Світлани Кривенко, випускників та вихованців школи привітала секретар міської ради Катерина Єніна, а також начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Ірина Стадник. «Мрії збуваються. Ми завжди мріяли підтримувати школу. Після створення об’єднаної територіальної громади, міська рада стала засновником школи мистецтв, а отже проблемами, з якими зіткнувся заклад, тепер опікується міська рада. Труднощі з опаленням приміщень для занять в школі існували не один рік, наразі ж з міського бюджету виділені кошти на вирішення цього питання», – наголосила Катерина Єніна.