Красноградське районне управління ГУ ДПСС в ХО повідомляє

Контроль за дотриманням карантинних заходів на  території Красноградської міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» фахівцями Красноградського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за 5 місяців 2021 року  здійснено 606 моніторінгових перевірки суб’єктів господарювання, порушення виявлені на 148 (24,4%) об’єктах. Перевірки проводяться сумісно з органами Національної поліції.

З метою усунення виявлених порушень керівникам та відповідальним особам надано 148 приписів (пропозицій), на відповідальних осіб складено 28 протоколів про порушення санітарних норм і правил, винесено 10 постанов про накладення штрафів, в т. 3 по ст. 44/3.

Перевірено 145 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення виявлені на 58 об’єктах; 230 об’єктів непродовольчої торгівлі, порушення виявлені на 48 об’єктах; закладів громадського харчування – 44, порушення встановлені на 8 об’єктах; дошкільних закладів -2, порушення виявлені на 1 об’єкті; закладів загальної середньої та вищої освіти – 1, порушень не виявлено, перукарень та салонів краси – 89, порушення виявлені на 32 об’єктах; інших об’єктів (аптеки, ТРЦ, розважальні заклади тощо) – 96, порушень не виявлено.

Звертаємо Вашу увагу!!!

Для недопущення погіршення епідемічної ситуації просимо утриматись від відвідування масових заходів, поїздок до інших областей та територій, неухильно дотримуватись профілактичних та протиепідемічних заходів, зокрема соціальної дистанції, маскового режиму, регулярно мити руки з милом та обробляти їх антисептиками тощо.

Керівників закладів та суб’єктів господарювання просимо неухильно дотримуватись обмежень, що визначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.1236 «Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».