Привітання міського голови Світлани Кривенко з нагоди Дня захисту дітей

Дитинство – пора безтурботності та відкриттів, справжніх див та щирих емоцій. Ми, дорослі, маємо завжди пам’ятати, що діти є надзвичайно вразливими та як ніхто інший потребують допомоги, підтримки та захисту на перших кроках в доросле життя. Підтримка та захист це не завжди про гроші або програми, іноді все необхідне – це увага, добре слово та порада. Дякую усім батькам, які кожного дня турбуються про майбутнє власних дітей та активно беруть участь у житті садочка, школи, творчого чи спортивного гуртка. Дякую опікунам, які піклуються про тих, хто залишився без батьківської турботи. Дякую громадським організаціям, які щодня борються за права та свободи маленьких громадян. Діти – це майбутнє, тож я закликаю кожного захищати та оберігати їх, прививати найчистіші цінності та ніколи не забувати, що дитина – відображення кожного з нас.

Зі святом!
З повагою, голова міської ради
Світлана Кривенко