Робочий візит Михайла Харнама

Сьогодні з робочим візитом на Красноградщину завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Харнам, якого на території нашої громади супроводжувала міський голова Світлана Кривенко. Разом із очільниками районної ради Володимиром Птишником та районної державної адміністрації Віктором Войтенко вони відвідали декілька об’єктів. Зокрема було оглянуто хід будівництва спортивної зали Красноградського ліцею №3. «У Харківській області багато об’єктів незавершеного будівництва, на які вже було витрачено чимало ресурсів. Першочергова мета – завершення роботи над цими об’єктами. Будівництво спортивної зали знаходиться на фінальному етапі, саме тому зусилля будуть спрямовані на те, щоб з 1 вересня школярі мали змогу тут займатися» – наголосив Михайло Харнам.

Також відвідали Красноградський краєзнавчий музей ім. П. Д. Мартиновича. Директор закладу Наталія Швець провела екскурсію основними виставками музею та поділилася планами щодо реконструкції актової зали, виставкових приміщень. «Основною діяльністю музею є збереження української національної спадщини. Музей також влаштовує безліч культурних заходів – концертів, фестивалів, творчих вечорів. Актова зала – серце музею, а тому вона має бути максимально функціональною та сучасною», – зазначила Наталія Швець