XVI позачергова сесія VIII скликання

Третього червня відбулося позачергове засідання сесії Красноградської міської ради, яке провела міський голова Світлана Кривенко. Були розглянуті питання зміни власності об’єктів та проектів.

Зокрема, за рішенням сесії добудова спортивної зали Красноградського навчально-виховного комплексу №3 та капітальний ремонт будівлі Красноградського багатопрофільного ліцею переходять до компетенції міської ради, яка прийняла права замовника з реалізації зазначених проектів.

У комунальну власність Красноградської територіальної громади перейшли наступні об’єкти КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району»:

• амбулаторії загальної практики – сімейної медицини м. Красноград мікрорайон 3, с. Берестовенька, с. Піщанка, с. Хрестище;
  • фельдшерські пункти с. Іванівське, с. Кирилівка, с. Зоряне, с. Покровське, с. Тишенківка, с. Високе, с. Першотравневе, с. Українка.

Будівля колишнього Іванівського навчального закладу за рішенням сесії перейшла на баланс КЗ «Публічна бібліотека» Красноградської міської ради, а отже споруда перетвориться на центр надання культурних та адміністративних послуг, де буде розташована бібліотека, виборча дільниця, створений простір для проведення заходів культурного та освітнього спрямування.

Депутати не проголосували за безоплатну передачу транспортного засобу TITAL, моделі АЦ-9-70, рік випуску 2018 (пожежне авто) із комунальної власності територіальної громади у державну власність. Таким чином пожежне авто залишиться в громаді.