Робочий візит Романа Семенухи та Анжеліки Крутової

Сьогодні з робочим візитом Красноград відвідав заступник голови Харківської районної державної адміністрації Роман Семенуха та директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова, яких супроводжували голова міської ради Світлана Кривенко, а також очільники районної ради і районної державної адміністрації – Володимир Птишник та Віктор Войтенко. Основною метою перебування представників ХОДА у територіальній громаді було ознайомлення з освітньою галуззю. Роман Семенуха та Анжеліка Крутова зустрілися з директорами закладів освіти, а також відвідали деякі з них – Піщанський ліцей та Красноградський ліцей №3. Було відвідано фізкультурно-оздоровчий комплекс.

 

У ході зустрічі з освітянами було обговорено низку важливих питань. Начальник відділу освіти Антоніна Турова доповіла про загальний стан освітніх структур, діючі проєкти та вектори розвитку. «Виконуючи важливу місію виховання підростаючого покоління ми спільними зусиллями намагаємося зробити освітню галузь не тягарем для громади, а рушійною силою до формування спроможної громади, здатної до стратегічного планування, ефективного співробітництва, пошуку та реалізації нових можливостей», – зазначила Антоніна Турова. Ключовою темою обговорень стали трансформаційні процеси.

Антоніна Турова описала основні труднощі, з якими стикається громада на шляху до формування ефективної мережі навчальних закладів. Роман Семенуха наголосив про зміни у законодавстві, які допоможуть з імплементацією трансформаційних процесів, а також зазначив, що область має значну ресурсну базу для втілення запланованого. Було обговорено існуючі субвенції та проекти, спрямовані на покращення освітнього простору – на придбання ноутбуків для вчителів, на забезпечення вільного доступу до мережі Інтернет, на будівництво спортивних майданчиків.  Особлива увага була приділена обговоренню субвенції «Спроможна школа для кращих результатів». Анжеліка Крутова зазначила, що найголовніше – це здоров’я дітей, а отже значна увага має також приділятися харчуванню. Основна теза зустрічі – «найголовніше у змінах – мати чітку мету та бачити кінцевий результат».

Додатково відбулася зустріч з представниками громадських організацій – учасниками бойових дій різних років. Були обговорені питання медицини, соціального захисту, механізму взаємодії влади та громадських організацій.

UA / EN
Перейти до вмісту