Укрпошта і надалі буде доставляти пенсії та соціальні виплати

Кабінет Міністрів України прийняв до уваги численні звернення громадян, народних депутатів, очільників областей та міст, міських рад, серед яких і Красноградська міська рада, та скасував переведення виплати пенсій та соціальної допомоги на карткові рахунки з 01 вересня 2021 року.

Відповідно до Постанови № 546 від 26 травня 2021 року пенсіонери можуть обирати зручний для себе варіант обслуговування.

Як повідомив директор Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Савченко, до 01 січня 2023 року та в подальшому Укрпоштою гарантовано буде здійснюватися доставка пенсій та соціальних виплат.

Пенсіонери, які були змушені перейти на картку, для отримання пенсії через Укрпошту мають подати відповідну заяву до Пенсійного фонду. Зробити це можна особисто або відправивши пакет документів поштою. Зразки заяв можна знайти у відділеннях Укрпошти.

Окрім цього, внесено зміни до Порядку про призначення субсидій – передбачено їх автоматичний перерахунок. Тобто всі одержувачі, які отримували субсидію через пошту, і надалі зможуть користуватися послугами Укрпошти.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.