ХVІІ СЕСІЯ VIІІ СКЛИКАННЯ

22 червня відбулася XVII сесія Красноградської міської ради, яку провела міський голова Світлана Кривенко. Були розглянуті питання виділення коштів на фінансування програм освіти, медицини, культури та спорту.

Депутати прийняли рішення про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік, зокрема податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного, земельного та єдиного податків, а також туристичного збору.

За рішенням сесії було погоджено трансформацію закладів освіти, зокрема створення дошкільного підрозділу в Зорянській гімназії, виділ дошкільних структурних підрозділів зі слалу Красноградського ліцею №2 та Піщанського ліцею, зміну типу Хрестищенського ліцею з ліцею на гімназію. Керівником Красноградського інклюзивно-ресурсного центру призначено Тетяну Калюжну, що пройшла за конкурсом.

Депутати прийняли рішення про виділення одноразової адресної грошової допомоги на лікування громадянам. Загалом було розглянуто 120 земельних питань.