Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

З метою попередження проявів вчинення домашнього насильства,  для безробітних жінок, які перебувають на обліку в  Красноградській районній філії Харківського ОЦЗ, у червні 2021 року проведено групову консультація за участю представника КЗ «Красноградський центр соціальних служб».

Начальник відділу активної підтримки філії Людмила Гнатенко ознайомила жінок із перевагами легальної зайнятості, з вакансіми по району, вимогами до претендентів на роботу та акцентувала увагу присутніх на тому, що сучасна жінка повинна бути самореалізована та самодостатня, мати достатній професійний рівень, щоб нарівні з чоловіками конкурувати на ринку праці.

Фахівець із соціальної роботи Комунального закладу «Красноградський центр соціальних служб» Оксана Чуприна розповіла про види домашнього насильства, більш детально зупинилась на економічному насильстві та зазначила, що будь-який вид цього негативного явища в сім΄ї може перешкоджати працевлаштуванню, закріпленню на робочому місці та професійній самореалізації жінки.

Учасники заходу обговорили рекомендовані дії для постраждалих від насильства, а  також  отримали інформацію про те, як протидіяти насильству та куди звертатися за допомогою.