Рішенням XVII сесії міської ради було передбачено кошти на покращення освітнього простору в громаді, зокрема:

• за рахунок субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”  в сумі 1 895 038 грн. – на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи, комп’ютерного та мультимедійного обладнання, засобів навчання, проведення супервізії педагогічними працівниками, підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • за рахунок коштів Красноградської міської ради в сумі 363 605 грн. – на співфінансування субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, технічне обслуговування системи опалення закладів загальної середньої освіти, придбання морозильних камер для харчоблоків Красноградського ліцею №1 ім. О.І. Копиленка та Красноградського ліцею №3, ремонт шкільних автобусів, придбання мотокоси для дошкільного підрозділу ліцею №3, обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації у дошкільному підрозділі Піщанського ліцею та комунальній установі «Центр з обслуговування закладів та установ освіти».