Засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Красноградської міської ради.

Головний спеціаліст відділу освіти Оксана Василенко доповіла про організацію літнього оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах міської ради. Протягом трьох літніх місяців розумове навантаження на дітей зменшується, перевага надається руховій, ігровій, художньо-естетичній діяльності. В дитячий раціон вводиться другий сніданок зі свіжих фруктів, ягід та соку. У червні 2021 року працювали всі заклади дошкільної освіти, з середнім відсотком відвідування 43%. Відповідно до затвердженого графіку, з 05 липня на ремонт закрилися ДНЗ №5 та дошкільний підрозділ ліцею №2. Протягом червня випадків захворювання на COVID-19 серед дітей та працівників не були зафіксовані.

Начальних відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій міської ради Ірина Пікалова повідомила про роботу відділу щодо дотримання суб’єктами господарювання міста правил торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. Найбільш проблемним питанням упорядкування торгівлі залишається функціонування її стихійних осередків (стихійних ринків). Протягом звітного періоду робочою групою, спільно з поліцією та представниками Держпродспоживслужби, було проведено понад 15 рейдів з ліквідації місць стихійної торгівлі, складено понад 6 протоколів, які передано до суду. Звернення громадян про порушення споживчих прав, які надійшли до відділу, були розглянуті та вирішені на користь споживачів. Зокрема працівниками відділу проводились заходи з організації святкової торгівлі, видавалися погодження на розміщення дитячих атракціонів у літній період.

Рішенням виконавчого комітету оголошено конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів міської ради.

Присутні підтримали рішення про створення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в державній субвенції на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Загалом було розглянуто 34 заяви від громадян з питань надання дозволу на видалення зелених насаджень, проведення земляних робіт, внесення змін до адреси нерухомого майна, надання грошової допомоги тощо.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.