Сьомого липня 2021р. у приміщені міської ради відбулась зустріч-семінар за участю представників Відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради, Центру надання адміністративних послуг міської ради, Управління соціального захисту населення Красноградської РДА, відділень Укрпошти та уповноважених осіб старостинських округів Красноградської міської ради. Метою зустрічі було проведення якісної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення у зв’язку зі зміною з 01.05.2021 р. умов призначення житлових субсидій.

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років.

Звертаємо увагу, що на опалювальний період субсидія всім цим домогосподарствам, з урахуванням витрат на опалення, буде розрахована автоматично після початку опалювального періоду.

Нагадуємо, що відповідно до прийнятого Урядом рішення перепризначення субсидії на наступний рік тим домогосподарствам, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, здійснюється автоматично (без звернення громадян) з урахуванням даних Мінфіну за результатами верифікації даних на відповідність умовам надання субсидії.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.