XVIII сесія міської ради

Двадцять першого липня відбулася XVIII сесія міської ради, яку провела міський голова Світлана Кривенко. На сесії було розглянуто питання внесення змін до Програм благоустрою, розвитку житлової інфраструктури, соціального захисту населення, удосконалення медичної допомоги,розвитку первинної медико-санітарної допомоги, культури, спорту, молодіжної політики тощо. Загалом на сесії було розглянуто більше 140 земельних питань.

Рішенням депутатів затверджено Програму регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 рр. Програма передбачає здійснення моніторингу чисельності та проведення вилову безпритульних тварин, надання їм ветеринарної допомоги, вакцинування, профілактики проти паразитів, біостерилізації. Заходи націлені на зменшення кількості безпритульних тварин у громаді на основі гуманного та відповідального ставлення до них, зміну громадської думки у бік цивілізованого, гуманного та етичного поводження з тваринами.

У межах реалізації Програми благоустрою громади, кошти було виділено на придбання пристрою примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів (за зверненням громадян), а також на відлов, стерилізацію та обробку безпритульних тварин (для реалізації заходів Програми регулювання чисельності безпритульних тварин).

Депутати проголосували за виділення коштів на поточний ремонт доріг по вул. Соборній та вул. Березовій м. Красноград, а також вул. Богдана Хмельницького (за рахунок субвенції з обласного бюджету).

Кошти було виділено на капітальний ремонт частини приміщення КЗ «Красноградська школа мистецтв» та поточного ремонту фасаду, ганку та покрівлі КЗ «Публічна бібліотека».

На засіданні сесії було затверджено Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських маршрутах загального користування. Для виплати компенсації громадяни мають звернутися до відділу соціального захисту населення міської ради із заявою, до якої докладаються проїзні документи .

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.