День громади

Сьогодні відбулася заключна зустріч очільників територіальних громад району в рамках циклу заходів з обміну досвідом «День громади». Гості завітали до Красноградщини.
Серед відвіданих закладів були такі, що можуть представляти інтерес для жителів усього району. Зокрема гості відвідали міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», у якому тимчасово можуть перебувати діти віком від 3 до 18 років позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти з особливими фізичними потребами, яким надається комплекс соціальних послуг – медична, психологічна, педагогічна, правова та інші види допомоги.

Було відвідано Центр реабілітації дітей з інвалідністю, капітальний ремонт якого було здійснено за підтримки німецького уряду. Потенційно центр може вважатися міжрайонним та приймати дітей з сусідніх громад.
Голови ОТГ відвідали фізкультурно-оздоровчий комплекс, на базі якого організовуються міжрайонні спортивні заходи та постійно діють спортивні секції. У момент відвідування закладу тривала підготовка до святкування 30-річчя Незалежності України. Гості також відвідали стадіон «Ювілейний».
Медичний директор КНП «Красноградська ЦРЛ» ознайомив гостей з результатами імплементації програми «Велике будівництво», за допомогою якої було повністю відновлено приймальне відділення лікарні. На даний момент фіналізується встановлення та введення у дію комп‘ютерного томографу, лікарня має змогу надавати широкий спектр послуг ультразвукових та ендоскопічних досліджень.
Було відвідано Красноградський ліцей № 4, на базі якого діє інклюзивно-ресурсний центр, у якому наразі на обліку перебуває 160 дітей, в тому числі з сусідніх громад – Наталинської, Зачепилівської та Старовірівської.
Голови громад також ознайомилися із діяльністю Красноградського ліцею №2, у якому завершено капітальний ремонт їдальні та діє клас для занять основами робототехніки – один з двох у Харківській області.
Також було відвідано Піщанський старостинський округ – дошкільний заклад, ліцей та амбулаторію загальної практики – сімейної медицини.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.