КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ПРОЇЗД

      21 липня 2021 року на сесії Красноградської міської ради прийнято рішення затвердити Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян, які мешкають на території Красноградської територіальної громади, на міжміських маршрутах загального користування.

      Пільгове перевезення автомобільним транспортом загального користування на міжміських маршрутах здійснюється громадянам таких пільгових категорій зареєстрованих на території Красноградської територіальної громади:

  • осіб з інвалідністю внаслідок війни (у тому числі з числа осіб, які брали участь в проведенні антитерористичної операції);
  • учасники бойових дій (у тому числі з числа осіб, які брали участь в проведенні антитерористичної операції);
  • діти з багатодітних сімей старше 6 років;
  • діти з інвалідністю;
  • особи з інвалідністю 1 та 2 групи;
  • особи, які супроводжують осіб з інвалідністю першої групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи, яка супроводжує особу або дитину з інвалідністю);
  • громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи віднесеним до 1 та 2 категорії (не більше 1 разу на рік відповідно до ст. 20, 21, 22 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»).

      Підтвердженням відповідного статусу пільгового пасажира є посвідчення особи встановленого зразка, на підставі якого надається пільга.

      Для виплати компенсації громадянин, особа якого посвідчується паспортом, звертається до відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради із заявою протягом бюджетного року, до якої додаються проїзні документи на проїзд в автомобільному транспорті на міжміських маршрутах загального користування із зазначенням прізвища, ініціалів пільговика та номер посвідчення (фіскальний чек або проїзний квиток без урахування багажу). До заяви додається копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків, а також лист банківської установи з реквізитами, на які буде перераховуватися сума компенсації.

      За додатковою інформацією звертатись до відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради м. Красноград, вул. Бєльовська, буд. 94, тел.: 7-01-04.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.