Урядом покращено умови надання допомоги вразливим верствам населення

      Уряд на засіданні 7 липня схвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

      Відтепер особи, які досягли відповідного пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу мають право звернутись за отриманням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

      Змінами до Порядку передбачено, що якщо на дату звернення за призначенням державної соціальної допомоги у складі малозабезпеченої сім’ї є особа, яка втратила працездатність, в тому числі особа, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого зазначеною статтею, державна соціальна допомога призначається незалежно від сплати/несплати нею (за неї) єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи.

      За додатковою інформацією звертатись до відділу соціального захисту населення Красноградської міської ради м. Красноград, вул. Бєльовська, буд. 94, тел.: 7-01-04.