Фестиваль “Олексіївська фортеця”

18-19 вересня 2021 року планується проведення фестивалю «Олексіївська фортеця», присвяченого 290-річчю будівництва Української оборонної лінії. Захід проходитиме усередині Олексіївської фортеці поряд з містом Первомайський на Харківщині. Це фортифікаційна споруда, створена у XVIII ст. Її унікальність полягає у гарній збереженості до наших днів. Залишилися земляні насипи з бастіонами та ровами площею близько 7 га.

Очікується, що подія збере понад 10 000 відвідувачів, десятки підприємців, народних майстрів та творчих колективів, що неодмінно приверне увагу українських ЗМІ, блогерів та громадських діячів, представників влади та бізнесу. Для гостей та учасників заходу розроблена насичена культурна програма, яка включає театралізовані вистави, експозиції предметів козацького побуту, найрізноманітніші майстер-класи, естрадні виступи, тематичні змагання та ігри, гастрономічні шоу.

На даний момент продовжуються підготовчі роботи, пов’язані з впорядкуванням території, підготовкою інфраструктури, перемовинами з потенційними партнерами та учасниками заходу. Запрошуємо до участі у фестивалі народних майстрів, творчі колективи, приватних підприємців та представників середнього і великого бізнесу, лідерів думок та громадських активістів. Ця подія спрямована на підсилення національної самосвідомості українців, популяризацію нашої самобутності та автентичного світогляду! Олексіївська фортеця багато в чому унікальне місце, тож долучившись до цього заходу Ви отримаєте не тільки потужну рекламу Вашому бізнесу та можливість гарно поторгувати, а й зробите свій внесок у грандіозну подію національного масштабу, що так необхідно сучасній Україні!

За більш детальною інформацією щодо умов участі звертайтеся до організаторів фестивалю за номером тел./ факс (05748)3-21-41, або на електронну адресу mail@pervom-rada.gov.ua

 Олексіївська фортеця чекає на Вас!

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.