Інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, є їх легальна зайнятість. Для формування чіткого професійного плану та подальшої адаптації в професійне середовище цих громадян важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку проводять фахівці КЗ «Красноградський центр соціальних служб» спільно із соціальними партнерами.

У приміщенні Красноградського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області 17 серпня 2021 року відбулася робоча зустріч фахівців пробації, Комунального закладу «Красноградський центр соціальних служб», Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, відділу «Красноградське бюро правової допомоги». Учасники зустрічі обмінялися інформаційними матеріалами що стосуються основних напрямків діяльності кожної установи з умовно засудженими громадянами.

У ході зустрічі обговорено важливі аспекти співпраці щодо виявлення причин протиправної поведінки громадян, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, дотримання здорового способу життя, протидії насильству.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Красноградської районної філії ХОЦЗ Людмила Гнатенко запросила соціальних партнерів до проведення індивідуальних інформаційно-консультаційних  зустрічей з громадянами,   спрямованих на роз΄яснення чинного законодавства щодо легальної зайнятості, мотивації суб΄єктів пробації до працевлаштування та ознайомлення з послугами соціальної  служби та правової допомоги.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.