Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету міської ради провела міський голова Світлана Кривенко.
Головний спеціаліст відділу освіти Оксана Василенко повідомила, що усі заклади освіти громади готові до початку нового навчального року. У результаті огляду готовності, який відбувся 2-3 серпня поточного року, комісією відмічено якісну підготовку приміщень більшості закладів освіти, з урахуванням вимог законодавства.

Комісією було перевірено стан харчоблоків, надано рекомендації щодо дотримання вимог санітарних регламентів, звернуто увагу на наявні недоліки. Було відзначено значне покращення стану пожежної безпеки закладів. Наразі мережу навчальних закладів громади складають 9 закладів загальної середньої освіти, 4 заклади дошкільної освіти, 3 заклади позашкільної освіти, міжшкільний навчально-виробничий комбінат та інклюзивно-ресурсний центр.

Міський голова Світлана Кривенко доповіла про утримання зелених насаджень на території міста. За період з 1 січня по 19 серпня до міської ради надійшло 56 заяв на видалення та підрізанння зелених насаджень, за якими 100 дерев підлягають видаленню, 20 – підрізанню. Були обговоренні питання висадження дерев та квітів на території громади.

Були розглянуті питання встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік.
Загалом було розглянуто 61 заяву громадян з питань видалення зелених насаджень, підключення до центральних мереж водопостачання, проведення земляних робіт, розміщення святкової торгівлі, надання грошової допомоги тощо.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.