РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЙД «УРОК»

Відповідно до статті 53 Конституції України, Закону України «Про освіту», рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 20.08.2021 року «Про проведення Всеукраїнського рейду «Урок» у 2021 році» на території міської територіальної громади розпочинається профілактичний захід «Урок», який триватиме протягом серпня – жовтня цього року. Метою заходу є надання дітям із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги із підготовки до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності, безпритульності та негативним проявам у дитячому середовищі.

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на Вас. Згідно зі ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей.

Шановні мешканці громади!

У разі виявлення дітей, які не приступили до навчання або дітей, які залишилися без батьківського піклування, просимо інформувати службу у справах дітей та сім’ї міської ради  за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 58-а, або за телефоном: (05744)70050.

P.s. Якщо Ви бажаєте долучитися до допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, канцтоварами та шкільним приладдям, звертайтеся до КЗ «Красноградський центр соціальних служб» за адресою: м. Красноград, мікрорайон 3, буд.6а, або за телефоном: (05744)77103.

 

Наталія ЧОБАН, начальник служби у справах дітей та сім’ї міської ради