Розпочато прийом робіт на обласний літературний конкурс ім. О. С. Масельського

      До 15 жовтня 2021 року триває прийом робіт для участі в XIII обласному літературному конкурсі ім. О. С. Масельського. Оргкомітет запрошує до участі в конкурсі талановиту молодь, а також знаних літераторів, журналістів, поетів, драматургів Харківщини.

      Роботи розглядаються в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія». Юні літератори (віком до 18 років) та митці (які є членами Національної спілки письменників України або Національної спілки журналістів України) подають свої поетичні, прозаїчні, драматургічні чи публіцистичні твори до номінацій «Учнівська молодь» та «Майстер слова».

      Для участі у конкурсі необхідно надати виключно в електронному варіанті наступні матеріали:

  • текст, відповідно до обраних(ої) автором номінацій(ї);
  • контактну інформацію (вказавши повну адресу, телефон, електронну скриньку) та біографічні дані;
  • за наявності, копію свідоцтва про членство в Національній спілці письменників України або Національній спілці журналістів України.

Переможців очікує премія:

      У номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія», винагорода становить відповідно: за I місце – 7 тис. грн., за II місце – 5 тис. грн., за III місце – 3 тис. грн. По одному переможцю (в підномінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика», «Драматургія») в номінаціях „Учнівська молодь”, „Майстер слова” – отримають премії по 7 тис. грн. Нагородження переможців традиційно проходить у грудні.

      Зміни до Положення про обласний літературний конкурс ім. О. С. Масельського прийнято обласною радою 31 серпня 2017 року та опубліковано на офіційному сайті обласної ради в мережі: www.oblrada.kharkov.ua («Конкурси, гранти»).

      Твір, що надається на конкурс (слід зазначити, що в номінації «Поезія» усі вірші одного автора вважаються одним твором) та інформацію про себе, кожен в окремому файлі, слід надсилати на e-mail: oblrada.konkurs@ukr.net

      За бажанням електронний носій можна надіслати на поштову адресу: м. Харків, Будинок рад, вул. Сумська, 64, – з поміткою «Конкурс на кращий літературний твір ім. О. С. Масельського» або передати власноруч за тією ж адресою.

      У разі виникнення питань можна звернутися за телефонами:
(057) 700-53-29, (057) 715-72-20, (095) 404-47-55.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.