КРАСНОГРАДСЬКЕ КОМУНАЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ВОДОКАНАЛ”

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі палива Бензин А-92 або еквівалент, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Красноградське комунальне підприємство “Водоканал” Місцезнаходження замовника:63304, Україна, Харківська область, м.Красноград, вул.Шиндлера,66 Код ЄДРПОУ: 05466186 Категорія замовника – юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання (забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води, забезпечення функціонування централізованого водовідведення).

Бензин А-92 або еквівалент код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти  на 2021 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:Товари UA-2021-09-16-007457-b .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 291 000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій (або, наприклад, очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі).

Розмір бюджетного призначення: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства.. Розрахунок потреби на пальне у 2021 році підтверджений розрахунками (наприклад) планово-фінансового відділу з економічним обґрунтуванням на використання пального, виходячи з основних виробничих показників:

— фактичних видатків на пальне у 2020 році на дані транспортні засоби;

— забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

— забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на пальне з бюджету протягом бюджетного періоду.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — до 24.12.2021 р.

За своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС у межах 63304 Україна Харківська область цілодобові власні або орендовані АЗС у селах Наталине та Піщанка Красноградського району, а також розташовані не більше 15-ти кілометрів від міста Краснограда в кількості не менше 2-х одна з яких повинна бути на відстані не далі 3 км від ККП «Водоканал» вулиця Шиндлера,66 .

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.