Про хід реалізації проєктів – переможців обласних конкурсів «Разом в майбутнє» та «Ефективна медицина в громаді»

Переможці обласних конкурсів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та «Ефективна медицина в громаді» продовжують реалізацію  проєктів згідно Плану-графіку.

Проєкт «Сприяння розвитку сімейної медицини в Красноградській міській  територіальній громаді шляхом придбання медичного обладнання» проходить в рамках обласного конкурсу міні-грантів «Ефективна медицина в громаді».

Для запобігання розповсюдження вірусних та інфекційних хвороб,  для всіх  амбулаторій громади придбані бактерицидні рециркулятори, які захистять від розповсюдження хвороб пацієнтів амбулаторій, і в першу чергу  медичних працівників.

Кожна амбулаторія громади отримала лабораторне обладнання – імунофлуоресцентний аналізатор, який дозволяє робити аналізи цільної крові, сироватки, плазми, сечі.

Завдяки    проведенню  швидких  лабораторних  досліджень  мешканці  громади отримають якісне та своєчасне медичне  обслуговування.

Проєкт «Підвищення доступності та якості медичних послуг населенню шляхом проведення капітального ремонту території КНП “Красноградська ЦРЛ” реалізується в рамках обласного конкурсу місцевого та територіального розвитку “Разом в майбутнє”. На даний час, виготовлена та затверджена проєктно-кошторисна документація, проведена експертиза та оголошено тендерну процедуру «Відкриті торги».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.