Європейський день боротьби з торгівлею людьми

      18 жовтня проголошено днем консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

      Сучасна державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування у підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища. Саме тому розроблення для загальноосвітніх навчальних закладів варіативної програми виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» є відповіддю на нагальні потреби держави щодо запобігання і подолання торгівлі людьми як деструкції у розвитку суспільства.

      Основними орієнтирами програми є:

  • сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості;
  • розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних, у т. ч. складних життєвих ситуаціях;
  • визначення та формування громадянської позиції особистості.

      З початку жовтня в закладах освіти Красноградської територіальної громади проводиться інформаційна кампанія серед студентів та учнів до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

      З матеріалами кампанії можна ознайомитись за посиланням.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.