Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

      «25 жовтня 2021 року голова Красноградської міської ради Світлана Кривенко разом з представниками міської ради і Наталинської сільської ради, начальником Управління соціального захисту Красноградської районної державної адміністрації Світланою Гонтар та провідними роботодавцями Красноградського району взяла участь у засіданні Круглого столу під головуванням директора обласної служби зайнятості Володимира Міненка в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в місті Дергачі.

      Для учасників заходу спочатку провели екскурсію майстернями навчального закладу, де готують фахівців сфери машинобудування та металообробки, будівельної та сільськогосподарської галузей, легкої промисловості та сфери обслуговування.

      У спілкуванні з гостями, директор Харківського обласного центру зайнятості  підкреслив, що в Харківському центрі професійно-технічної освіти навчання проводиться за 35 ліцензованими професіями за дуальною та дистанційною формами, що дозволяє роботодавцям у короткий термін отримати кваліфікованих спеціалістів. Також акцентував увагу на організацію Центром різноманітних курсів як на замовлення роботодавців, так і громади.

      За результатами засідання було досягнуто домовленості подальшої співпраці та визначено основні напрямки роботи».

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.