Північно-східний офіс Держаудитслужби інформує

ДЕРЖАУДИТОРИ ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ НА ХАРКІВЩИНІ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2021 РОКУ

      Фінансові порушення та збитки на 836 млн. грн., економічний ефект на 1,3 млрд грн. від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень – все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.

      Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-вересня 2021 року за результатами проведених 42 ревізій виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 836 млн. гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 381 млн. гривень.

      За підсумками проведених 6 державних фінансових аудитів, об’єктами контролю враховано 48 рекомендацій, завдяки впровадженню 25 з них, досягнуто економічного ефект на суму 1,3 млрд. гривень.

      За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 98 посадових осіб, 9 осіб притягнуто до дисциплінарної та 3 особи притягнуто до матеріальної відповідальності за поданням Офісу.

      На розгляд правоохоронним органам передано 38 матеріалів заходів фінансового контролю, за результатами розгляду яких, розпочато 5 досудових розслідування та 20 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

      За результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручене 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

      До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 41 випадках застосовано фінансові санкції.