На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

Стратегії розвитку закладів освіти
На черговій сесії міської ради було прийняте рішення про затвердження стратегій розвитку ліцею №1 ім. О. Копиленка, ліцею №2, ліцею №3, ліцею №4 та ліцею №5 Красноградської міської ради. Стратегії визначають перспективні шляхи розвитку закладів освіти та сформовані у відповідності з законодавством у сфері освіти.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району
Відповідно до рішення міської ради, з 01 листопада 2021 року директором ЦПМСД призначено Руслану Равлюк, яка пройшла за конкурсом та працюватиме на умовах контракту строком на три роки.
Зміни у депутатському корпусі
Повноваження склав депутат міської ради Олександр Машко. Відповідне рішення було прийняте на сесії міської ради у зв’язку із письмовою заявою. Депутата від політичної партії буде обрано на наступній сесії міської ради.
Про продовження трудових відносин
У зв’язку із закінченням контракту, було прийняте рішення про продовження трудових відносин на умовах контракту строком на три роки з Миколою Дубиною (КП «Водоканал»), Сергієм Ткаченком (ККП), Катериною Плахотіною (КЗ «Красноградський молодіжний центр»), Тетяною Дурачевською (ТРК «Центр») та Ольгою Андрусенко (КУ «Центр з обслуговування закладів та установ освіти Красноградської міської ради»).