ВП “Красноградська дистанція колії” РФ “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця” інформує

ОСТАННІМ ЧАСОМ ПОЧАСТІШАЛИ ВИПАДКИ НЕСАНКЦІОНОВАНИХ ВТРУЧАНЬ В ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ, ЯКІ МОЖУТЬ СПРИЧИНИТИ ЗАГРОЗУ БЕЗПЕЦІ РУХУ ПОЇЗДІВ

      Як приклад, це накладання сторонніх предметів на колію, знаходження на коліях сторонніх осіб, вчинень крадіжок верхньої будови колії, обладнання та інших товарно-матеріальних цінностей залізниці тощо.

      Такі втручання в діяльність залізничного транспорту не тільки спричиняють затримку пасажирських поїздів, а й можуть створити загрозу безпеці життя та здоров’я працівників та пасажирів. Крім цього, вони призводять до значних матеріальних затрат на відновлення та зниження інтенсивності руху поїздів на відповідних залізницях і збитків від прострочення доставки вантажів.

      У зв’язку з вищевикладеним та з метою попередження можливим терористичним актам, актам незаконного втручання в діяльність залізничного транспорту, що не лише незаконно, а в край небезпечно, просимо дотримуватись заходів безпеки при знаходженні на об’єктах залізничного транспорту, проявляти пильність та в разі виявлення підозрілих предметів/осіб, негайного інформувати працівників станцій або відповідних правоохоронних органів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.