Міжнародний день боротьби за скасування рабства

      Другого грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

      Людське життя – це найважливіша цінність, це безцінний Дар, який не повинен бути порушений іншими людьми. В работоргівлі завжди порушуються права людини: право на життя, вільний вибір проживання та пересування, право на оплачувану працю, вільний вибір проживання та ін.

      Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Експлуататори отримують прибуток через контроль та експлуатацію інших людей. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Щорічно близько 600-800 тисяч осіб у світі продають за кордон з метою експлуатації. Експлуатація може відбуватись як всередині країни так і поза її межами, а вербувальниками найчастіше є знайомі люди – ті, яким довіряють.


НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ

0 800 505 501
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів)

527
(безкоштовно з мобільних телефонів)


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.