ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

З настанням несприятливих погодних умов, керівники підприємств, установ, організацій та фізичні особи-підприємці на власних та закріплених територіях повинні прибрати сніг та лід

Нагадуємо, що керівники підприємств, установ, організацій та фізичні особи-підприємці на власних та закріплених територіях зобов’язані утримувати їх в належному санітарному стані. Прибиранню підлягають покриття тротуарів, територій, прилеглих до торговельних закладів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, магазинів та інших об’єктів торгівлі, авторемонтних майстерень, автомийок, підприємств, установ, організацій по периметру об’єкту чи землекористування та до проїжджої частини вулиці.

Підприємства, установи, організації, фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані:

  • мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати, мітли, льодоруби тощо);
  • мати достатній запас матеріалу (пісок, сіль, тощо) для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
  • території прибирання очищати від снігу та льоду, та обробляти їх піском та іншими протиожеледними засобами;
  • своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із забезпеченням заходів безпеки (встановлення огорож на тротуарах, пішохідних зонах і негайним прибиранням скинутого снігу та льоду);
  • при утворенні ожеледиці власники та орендарі приміщень та тимчасових споруд повинні обладнати сходи, які ведуть до приміщення або тимчасової споруди з вулиці, а також площадки перед зовнішніми дверима протиожеледним покриттям, а також розмістити таблички з написом «Обережно, ожеледиця!» та «Обережно, слизько!».

У разі бездіяльності та невиконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Красноградської міської територіальної громади, відповідальні особи притягаються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.