Міська Програма організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Красноградської міської територіальної громади ради у 2021 році направлена  здійснення конкретних заходів, спрямованих на реалізацію державної політики зайнятості, ефективне використання трудових ресурсів, регулювання ринку праці, соціальний захист населення громади.

Програма реалізувалася на засадах соціального партнерства за участю підприємств, організацій та установ міста, Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, Красноградської міської ради та її виконавчих органів.

До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах залучаються такі категорії осіб:  зареєстровані безробітні та особи, які перебувають на обліку в Красноградській районній філії  Харківського обласного центру зайнятості як такі, що шукають роботу.

Красноградською міською радою у 2021 році було створено:

– 122 робочих місця за професією підсобний робітник для виконання громадських робіт з благоустрою міста та впорядкування територій, в тому числі 5 робочих місць для студентської молоді;

– 10 робочих місць для виконання громадських робіт за професією соціальний робітник;

– 3 робочих місця для виконання громадських робіт за професією кур’єр

Всього з березня по грудень 2021 року включно працевлаштовано 137 громадських працівників (благоустрій – 124, соціальний робітник – 10,       кур’єр – 3).

Виконання Програми дозволило організувати у 2021 році оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру на території Красноградської міської територіальної громади для зареєстрованих  безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (60,638 тис. грн.), міського бюджету (906,536 тис. грн..) та коштів підприємств, для яких ці роботи виконуються.