На утримання КЗ «Красноградський центр соціальних служб» Програмою соціального захисту населення Красноградської міської територіальної громади на 2021 рік передбачено фінансування  856,118 тис.грн. Під соціальним супроводом у КЗ «Красноградський центр соціальних служб» знаходиться 17 сімей.

З метою запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі з початку року опрацьовано 46 повідомлення про вчинення насильства та передано до Красноградського ЦСС для визначення оцінки потреб сім’ї, в результаті чого опрацьовано 158 висновки оцінки потреб сім’ї та прийнято відповідні рішення.

З початку року проведено обстеження матеріально-побутових умов сімей, які звернулись за призначенням субсидій 570 громадян.

З початку року проведено обстеження матеріально-побутових умов сімей, які звернулись за встановленням інвалідності 15 громадян та складено відповідні акти і передано до МСЕК для подальшого прийняття рішення.

Протягом звітного періоду опрацьовано 32 звернень щодо надання інформації стосовно громадян, які відбувають умовно-дострокове покарання з іспитовим строком.

Для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації прийнято та оброблено пакети документів від 7 осіб з інвалідністю.

Загальна сума видатків Програми соціального захисту населення Красноградської міської територіальної громади на 2021 рік у 2021 році становила 10 605,216тис.грн.