Про намір утворити спостережну раду при КНП “Красноградська ЦРЛ”

      Красноградська міська рада з метою сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні підприємствами, що працюють у сфері охорони здоров’я, повідомляє про намір утворити спостережну раду при закладі охорони здоров’я комунальному некомерційному підприємстві «Красноградська центральна районна лікарня».

      Запрошуємо до участі в роботі спостережної ради представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, а також організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції. Представники громадськості, громадських об’єднань та організацій протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради надсилають на адресу міської ради пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради.

      Відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, проводиться шляхом рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради на офіційному веб-сайті Красноградської міської ради у строк, що не перевищує 20 днів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.